Par mums

Mēs, Inese un Juris esam sertificēti pirtnieki. Savas zināšanas mēs turpinām pilnveidot, uzņemot pirtiņā jaunus pirtsmīļus un domājot kā pārsteigt tos, kuri ir bijuši Lejasmārtiņu pirtiņā agrāk.
Esam pārliecinājušies, ka pirts ir kas vairāk par patīkamu relaksāciju. Pirts pēriens atjauno zudušo enerģiju, harmonizē fizisko ar garīgo „es”. Gribam iedrošināt visus, kuriem nav tā labākā pieredze pirts lietās vai kuriem nepatīk karstums. Jūs iemīlēsiet pirti, sapratīsiet kā var palutināt sevi un uzturēt labu veselību. Iemācīsim izprast senču gudrības caur pirts rituāliem. Visas slotiņas sienam pašu rokām, augus tējām, skrubīšiem vācam savā pļavā un pirts dārziņā, tos žāvējam un gatavojam paši.

Paldies!

Mīļš paldies, Inese un Juri, par jaukajām sajūtām, ko dāvājāt mums! Biju patīkami pārsteigta par to, ka arī lietišķajam vīrietim patika, pat vairāk, viņš bija vienkārši pārņemts ar savām izjūtām, atpakaļceļā bija kluss un mierīgs! Man bija sajūta, ka esmu pārvedusi mājās pavisam citu cilvēku! No rīta jutās par desmit gadiem jaunāks! Tā kā Jūsu enerģētiskais rituāls darbojas nevainojami, vēlreiz paldies par visu, arī pati jūtos citādi, nevaru ar vārdiem to īsti pat aprakstīt ! Lai Jums veicas un viss izdodas!

08.05.2015.
Ilona

Paldies par pirtiņu

Paldies par ļoti smaržīgo, izjusto un ļoti piepildīto pirmsjāņu pirts vakaru Jūsu pirtiņā 14.jūnijā! Mierīgs, ilgs un dziļš pirtsvakars.
Jasmīni, slotiņas un visas pļavas zālītes komplektā ar Ineses rokām un viņas talantu dara lielas lietas. Jau esmu ieteicis un turpinu ieteikt pilnīgi visiem!
Kad dodaties pie viņiem uz pirtiņu, pajautājiet, vai var ar smildziņām un zvaniņiem beigās: rauj jumtu!

08.07.2014.
Ivita, Krišs

Thank you!

Dear Inese and Juris,
Thank you very much for the extremely wonderful ritual. We were and still are very impressed with all your work and place. What you are doing is a great thing with a real spirit of Latvia. Lejasmartini is a place which must be visited.
With best wishes form Moscow

19.05.2014.
Vika&Alik

Pārpasaulīgas izjūtas

Pārpasaulīga un ārpusķermeniska pieredze vakar Lejasmārtiņi pirts rituālā! Tik ļoti iesaku, patīku un dalos @visiem.

04.11.2013.
Ildze Krēsliņa

Ir tāda vieta uz zemes- Lejasmārtiņi

Ir tāda vieta uz zemes - Lejasmārtiņi, kur pēc tam, kad esi gādīgu roku apčubināts, izmīcīts, nopērts, apglāstīts, saņēmis maigā balsī izteiktus spēka vārdus, dzīves gudrību padomus un sadzēries gardas zāļu tējas un bērzu sulas, vēl vairākas dienas lido pāris centimetrus virs zemes. Es nekad pēc kino vai teātra nevaru uzreiz pateikt, vai man patika/nepatika. Man vajag, lai tās sajūtas nosēžas, izkristalizējas. Tā arī šoreiz. Pāris dienas pagājušas, un tīrs joprojām jūtas ne tikai fiziskais ķermenis, bet arī dvēselīte. Paldies, mīļie Inese un Juri par to darbiņu, ko darāt!

31.03.2014.
Līga Simkeviča

Pages

Mūsu draugi